O FIRMIE

Doświadczenie

PPHU Ocean istnieje na rynku od 1998 roku. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania naszej firmy odnotowała ona niezaprzeczalny sukces rozwijając się przy tym dynamicznie i stając się jednym z liderów na rynku. Celem firmy jest dążenie do zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Ugruntowaną pozycję na rynku reklamowym zawdzięczamy zaufaniu naszych klientów i reputacji na które pracowaliśmy wiele lat. Zapraszamy do współpracy z przekonaniem, że oferowane przez firmę Ocean produkty dostarczają Państwu pełnej satysfakcji.

Jakość

Jesteśmy znani z wyjątkowo wysokiej jakości usług, szybkiego działania i atrakcyjnej ceny. Jako wiodący producent traktujemy jakość naszych produktów bardzo poważnie. Aby dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości korzystamy z wyrobów sprawdzonych i renomowanych dostawców nici i materiałów pomocniczych do haftu komputerowego, chemii, farb oraz wszelkich dodatków do sitodruku, transferu, sublimacji.
Zaufanie jakim klient darzy firmę to wartość najwyższa.
Znane i cenione marki
Nasza oferta jest jedna z najszerszych w Polsce. Duże stany magazynowe marki ROLY pozwalają nam realizować Państwa zamówienia w przeciągu kilku dni.

Co robimy?

Odzież reklamowa to nasza specjalizacja już od 25 lat. Zajmujemy się produkcją, importem oraz zdobieniem. Wykonujemy haft komputerowy oraz sitodruk. Nowoczesny park maszynowy i używane surowce zapewniają gwarancję najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań aby relacje z naszymi klientami opierały się na obustronnym zaufaniu i dążeniu do ciągłego rozwoju zarówno naszych klientów jak i samej firmy Ocean.